В Києві пройшов відкритий кубок України з кіокушинкай карате

19

Даний турнір, можна сміливо назвати самою яскравою, масовою й видовищною спортивною подією року. З таким розмахом чемпіонати з кіокушинкай карате в країні ще ніколи не проходили. Взяти участь у змаганнях приїхали спортсмени з Білорусії, Угорщини, Грузії, Росії, Литви, Польщі, Азербайджану , а так само спортсмени з 22 регіонів України. У змаганні прийняли 56 команд та 386 учасників.В турнірі приймали участь учні спортивного клубу «Файтер» мікрорайон ДВРЗ, на базі 103-ї школи.

Турнір проходив 15-16 грудня в спортивному залі Інституту фізкультури (вул. Фізкультури, 1). На суботній вечір, були заплановані змагання в розділі «ката». А до цього часу, всі учасники проходили зважування й медичний огляд.
Змагання проходили за сприяння депутата Київради Павла Тесленка 

38

Не дивно що, у турнірі вирішили взяти участь така кількість спортсменів, це гарна можливість у наступному році, перевірити себе перед Чемпіонатом Світу, що пройде навесні 2013 року, у Литві.

33

40

На татамі зійшлися добре відомі й сильні бійці, більшість з яких раніше не зустрічалися один з одним.

34

Олександр Кравець (Кіровоград), свої двобої закінчував уже із травмованою рукою(перелом), але, не дивлячись на це, він завоював золото у ваговій категорії до80 кг.

35

Вболівати та підтримати своїх приїхали учні шкіл ДВРЗ та Старої Дарниці.

36 37

Одним з організаторів чемпіонату виступив депутат Київрада Павло Тесленко. Який у ході турніру був нагороджений національною благодійною премією «Золоте Серце» та подякою за вагомий внесок у розвиток кіокушинкай карате.

39

Згідно офіційних результатів змагання призові місця здобули 79 українців з яких троє вихованці СК «Файтер» ДВРЗ. Вболівати та підтримати своїх приїхали учні шкіл ДВРЗ та Старої Дарниці.

Чемпіонат був організований в традиціях Європейських і Японських чемпіонатів, де присутні елементи шоу. У перервах між чвертьфіналами, півфіналами й фіналами, на центральному татамі, що був зроблений у вигляді помосту, проходили різні показові виступи. Барабанне шоу, імітація польоту дракона, вихід бійців на фінальних двобоях під музику й світлові ефекти, зробили чемпіонат взірцем для багатьох інших країн.