В неділю Майдан захопили американські футболісти

6

21 квітня у самому центрі столиці Федерація американського футболу Києва влаштувала справжнє свято для глядачів і прихильників цього виду спорту.

Команда з американського футболу «Slavs» провела відкриті тренування та продемонструвала основні принципи гри: способи отримання очок, зокрема такий спосіб, як «сейфті»(зупинка гравця-нападника на своїй половині зони). Міць,спритність,вправність та витримка поєдналися в єдине ціле і у вигляді яскравих показових виступів захопили увагу багатьох мешканців столиці.

Прорив нападників команд через стійки захисту гравців-супротивників не тільки змусив лежати захист команди на землі,але й дати приклад, що наші учасники команд з АФ ані трішки не поступаються гравцям з батьківщини цього виду спорту.

Заплановані тренування досягли однієї з безпосередніх цілей – кожен з бажаючих  міг поринути в специфічно спортивну атмосферу та випробувати себе в ролі американського футболіста.

Показові фристайли, залучення до здорового способу життя, яскраві покази черлідерш команд – все це властиво динамічно розвиваючому виду спорту в Україні – американському футболу.

Організаторами події виступили: Федерація американського футболу Києва (ФАФК), депутат Київради Павло Тесленко та Київський міський автомотоклуб.