В НСК «Олімпійський» презентували проект реформи спортивної галузі України

13

10 вересня у Києві відбулася конференція на тему: «Реформа спортивної галузі України», Конференція проходила в НСК «Олімпійский, де організатори зібрали понад 100 функціонерів спортивної галузі України для обговорення структури майбутнього документу концепції реформування.

Робоча група з реформування, до складу якої входять представники Міністерства молоді та спорту, спортивних федерацій, Національного олімпійського комітету, презентувала учасникам конференції попередні напрацювання.

Протягом кількох годин тривало активне обговорення проекту концепції за такими напрямками — спорт вищих досягнень, масовий спорт, спорт в системі освіти, будівництво та управління спортивними спорудами.

976

«Ми запрошуємо до співпраці всіх, кому небайдуже майбутнє українського спорту. Ми разом маємо створювати правила, за якими спорт має розвиватися в нашій державі», — зазначив Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов.

У роботі конфереції взяли участь – президент НОК України Сергій Бубка; керівник робочої групи з питань реформування спортивної галузі України, представники Спортивного комітету України та федерацій олімпійських і неолімпійських видів спорту.

975 (2)

«Сьогодні ми з вами спостерігаємо як український спорт виходить на новий рівень. Заплановані міністерством спорту розширення повноважень федерацій з відповідним фінансування в корні змінить ситуацію у вітчизняному спорті. Наша федерація повністю підтримує цю ідею та вже готова надати свої пропозиції», — розповів Тесленко Павло, президент Федерації з американського футболу України.

Робота над проектом концепції з урахуванням пропозицій, наданих під час конфереції, триватиме до середини жовтня.

16-го жовтня 2014 року заплановано Спортивний конгрес України, де буде представлено фінальний варіант концепції реформування спортивної галузі та нову редакцію закону «Про фізичну культуру і спорт». 

977