В ШКОЛАХ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПУСТИЛИ НОВИЙ ОЗДОРОВЧИЙ ПРОЕКТ

18

Вранці понеділка, в київській школі № 103 пройшли перші оздоровчі уроки з профілактики карієсу зубів у дітей шкільного віку.

На уроці дітям розповіли про причини зубної болі, чого бояться зубки і їхню структуру, пояснили вплив бактерій на стоматологічне здоров’я та продемонстрували, як правильно чистити зуби. 

Проект діє в рамках Стратегії розвитку мікрорайонів ДВРЗ та Старої Дарниці депутата Київради Павла ТЕСЛЕНКА, в якій один з напрямків — охорона здоров’я та медичне забезпечення. Для реалізації проекту, депутат залучив професіоналів з багаторічним досвідом з Стоматологічного центру «ІНТЕРСТОМ» — під керівництвом Тарасової Інни Миколаївні. 

«Спільно з Стоматологічним центром «ІНТЕРСТОМ» уроки проводяться щоденно на протязі 5 годин, щоб охопити усі класи. Наш проект передбачає профілактичну спрямованість. Проводити такі уроки плануємо систематично. Найближчим часом ми навчимо правильному догляду за зубами учнів шкіл № 11, 42, 103 і 126» — розповідає засновник проекту Павло ТЕСЛЕНКО.

Програма спрямована на досягнення  стоматологічного здоров’я дітей, формування правильного сприйняття стоматологічної допомоги і виховання у дітей звичок правильного догляду за  ротовою порожниною, розповідають організатори.

806
В залежності від груп складаються презентації уроків, враховується вік дітей та їх вікові особливості сприйняття інформації. По закінченню проекту, організатори запланували досягти таких результатів як:

Покращення стоматологічного здоров’я у дітей. Формування у дітей правильного поняття щодо стоматологічного здоров’я.

Попередження у дітей розвитку гострих запальних захворювань порожнини рота.
Виховання бережливого ставлення до свого здоров’я, прагнення берегти своє здоров’я.

807

«Покращити стоматологічне здоров’я дітей, ось яка мета цього проекту. Як виявилось вже під час першого уроку, більшість дітей взагалі неправильно користувались зубною щіткою, їм одразу продемонстрували як це робити правильно. Спільно з професіоналами в галузі стоматології, ми проведемо такі уроки для молодших середніх і старших класів в усіх школах мікрорайонів ДВРЗ та Стара Дарниця.» – інформує Павло ТЕСЛЕНКО.

808

809

810