Вчені розповіли, як правильно харчуватися

5

Щоб не поправлятися, необхідно їсти в часовому вікні в 12 годин.

Якщо хочете позбутися зайвих кілограмів, то протягом дня період між першим і останнім прийомом їжі не повинен перевищувати 12 годин. Це стверджують американські вчені з науково-дослідного незалежного інституту The Salk Institute for Biological Studies.
Незалежно від типу дієти, головне — не виходити за рамки 12-годинного тимчасового обмеження. Наприклад, харчуватися можна в тимчасовому вікні з 8 ранку до 8 вечора. Правильний розпорядок прийому їжі допомагає домогтися гарних результатів.
За словами Сатчідананда Панди, доцента лабораторії регуляторної біології, який керував дослідженням, висновки про важливість тимчасового обмеження прийому їжі дозволили зробити успішні експерименти на мишах.
Так, у ході експерименту було встановлено, що подібне тимчасове обмеження запобігло у лабораторних мишей розвитку метаболічних проблем, таких як ожиріння і високий рівень холестерину.
Результати дослідження опубліковані в журналі Cell Metabolism, і вони представляють нові докази того, що перекушування в пізній час доби дійсно ведуть до ожиріння.