Як піклуються про здоров’я ветеранів війни в Дніпровському районі

13

В госпітальному відділенні для ветеранів та учасників війни лікарні №11 (Рогозівська 6) знаходяться на лікування ветерани в гіпертонічному стані, після інсультів та інших хвороб розповсюджених у людей яким за 80.

Для скорішого одужання, тут, медичні працівники окутують ветеранів увагою та створюють більш комфортні умови усіма можливими способами.

«Підтримка здоров’я ветеранів була і залишається одним з пріоритетних питань в галузі охорони здоров’я в Дніпровському районі. Важливість питання медичного забезпечення ветеранів війни на державному рівні вимагає від медичних працівників посиленої уваги до проблем ветеранів, покращення профілактичних оглядів, диспансеризації, забезпечення безкоштовними медикаментами за рецептами лікарів, належного рівня лікування та харчування у стаціонарах», – розповів завідуючий відділенням Андрій Миколайович.

«Нещодавно ми зіткнулись з проблемою зношеності матраців. Розумію, на перший погляд начеб то нічого серйозного, але для людини яка нещодавно перенесла інсульт, лежати на дереві зовсім не на користь. Оскільки держава недостатньо нас фінансує, ми були не в змозі закупити 65 нових матраців необхідних на 23 відділення, тому були вимушені звернутися по допомогу до нашого депутата, Павла Тесленка. Чули, що він допомагає та захищає усіх мешканців ДВРЗ та Старої Дарниці, без винятку. Через місяць нам вже привезли нові матраци з усім необхідним для їх використання», — додав Андрій Миколайович.

Такі зміни не пройшли даремно. Багато з ветеранів одразу помітили різницю, та гідно оцінили оновлення.

«До цього, можна сказати ніби на дошках спала. А тепер зовсім інша справа, наче у себе в дома, зручно та приємно. Я в цьому відділення вже не перший раз, тому дуже відчуваю різницю. Тепер впевнена буду швидше реабілітуватись пісня інсульту», — розповіла 82-річна Катерина Ільївна.