Жителі мікрорайону ДВРЗ намагаються врятувати зелену зону від забудови 

41

В середу, 3 липня 2013 року в рамках відкриття нового дитячого майданчика, відбулась зустріч Павла Тесленка з мешканцями будинків по вул. Алма-Атинській 99/2, 101 та Макаренко 4, 6.

В ході зустрічі мешканці проінформували депутата про ряд проблем, одне з яких, що найбільше турбувало мешканців, це можлива забудова прибудинкової території багатоповерхівками. Саме з проханням зберегти зелену зону та з зібраними підписами, мешканці звернулись до депутата.

Павло Тесленко:

«Користуючись своїми депутатськими повноваженнями, за моїм поданням до Київради було подано проект рішення «Про надання статусу скверу земельній ділянці на вул. Сергія Лазо у Дніпровському районі м. Києва». На даний час цей проект вже пройшов необхідні комісії та найближчим часом потрапить на сесію. Я впевнений, депутати обов’язково підтримають наш проект. Після призначення цій території статусу скверу, планується вирішувати питання його благоустрою.

Мені добре відомо що цією територією мешканці ДВРЗ користуються вже багато років з метою рекреації та відпочинку. Сквер сприятиме відновленню здоров’я та працездатності жителів шляхом відпочинку на лоні природи. Зелені насадження та рослинність прибудинкової території істотно зменшують несприятливий вплив кліматичних  і виробничих факторів на умови праці, життя та відпочинку мешканців. Сьогодні ця земельна ділянка включає 421 дерево (з них 240 фруктових), більшість з цих дерев були насаджені ще за радянських часів та мають вік понад 50 років. Така насиченість озелененої території позитивно впливає на мікроклімат, сприяє оздоровленню повітряного басейну, підсилює архітектурно-просторову виразність і створює неповторний образ міста. Ми докладемо максимум зусиль щоб відновити та зберегти цю територію разом з усіма зеленими насадженнями».